Отримайте безкоштовну консультацію

Юридичні послуги в Черкасах

Юридична фірма Статус надає найкращі швидкі юридичні послуги в Черкасах та області.
Основна мета нашої фірми – надати кожному клієнту найякісніші юридичні послуги та отримати справедливе рішення для кожного клієнта. Ця мета буде досягнута завдяки нашим адвокатам, старанність і віддана праця яких здійснюється тільки в рамках закону та через спільну роботу завдяки відносинам між адвокатом нашої юридичної фірми та клієнтом.

Наші кваліфіковані адвокати в Україні вирішують більшість юридичних спорів шляхом переговорів, посередництва чи компромісу. Юридичні питання, які не вирішені таким чином, будуть розглядатися або перед суддею, або в арбітражному суді.

Багато років наша юридична фірма в Черкасах зберігає репутацію надавача послуг нашим клієнтам із економічно ефективними юридичними послугами в агресивній, професійній та чесній манері.

Якими б не були Ваші поточні юридичні потреби, ми пропонуємо Вам звернутися до офісу нашої юридичної фірми Черкаси та
записатися на зустріч з адвокатом. Пропонуємо безкоштовну консультацію з питань планування нерухомості, справ щодо тілесних ушкоджень позивача та інших питань. Ця початкова консультація з адвокатом дозволить Вам розвиватися отримати повне розуміння юридичної проблеми.

Адвокати нашої юридичної фірми Статус зазвичай вирішують юридичні питання, такі як тілесні ушкодження, автокатастрофи, та інщі реальні справи – нерухоме право, право старших, кримінальне, сімейне право, аліменти, розлучення, будівництво тощо.

Також наші адвокати допоможкть Вам в вирішенні таких питань як:

Судовий та апеляційний адвокат

В деяких судових випадках альтернативою є передача спору на розгляд арбітражу, що має обов’язкову чи необов’язкову силу. На відміну від медіації, кожна зі сторін за допомогою свого юридичного радника подає арбітру або колегії арбітрів (зазвичай 3) факти та норми права, як вона їх бачить. Потім арбітр виносить рішення на основі презентацій, зроблених арбітру, так само, як це зробив би суддя або журі. Сторони можуть погодитися, щоб рішення арбітра було обов’язковим і оскарженню не підлягало, або вони можуть погодитися не робити його обов’язковим. Іншими словами, його можна було оскаржити у вищій інстанції. Хоча презентації будуть схожі на судовий процес, правила більш м’які, і арбітр зазвичай має більше повноважень, ніж суддя чи журі. Якщо апеляція є бажаною, сторони повинні бути готові до значних витрат, і має бути досить достатньо питань, що підлягають оскарженню, і якщо рішення буде вирішено на користь апелянта, це змінить результат рішення. Апеляції справді займають тривалий період часу, що не дає сторонам остаточного рішення, доки не буде закінчений процес оскарження.

Адвокат з кримінальних справ

Оскільки кримінальне право стосується саме важливих прав особи, а саме свободи та свободи, важливо, щоб кожна особа, обвинувачена у вчиненні злочину, знала свої законні права. Злочини зазвичай поділяються на дві категорії: фелонії та проступки. Кожен конкретний злочин передбачає унікальні покарання, які можуть включати обов’язкові мінімальні покарання залежно від типу звинувачення або кримінального минулого особи. Звинувачення у кримінальному законодавстві також можуть вплинути на здатність людини керувати автомобілем або на її роботу. Можуть бути альтернативні міркування для осіб, які вперше порушили кримінальне право, або тих, хто має проблеми з алкоголем або наркотиками, які також слід враховувати. У зв’язку з постійними змінами законодавства про призначення покарань стає ще важливішим отримувати консультацію адвоката щодо потенційних наслідків засудження за конкретний злочин.

Наша юридична фірма Статус Черкаси, займається всіма сферами кримінального права, зокрема; злочини, проступки, правопорушення, звинувачення в наркотиках і домашнє насильство.

Ретельна консультація з досвідченим захисником у кримінальних справах може гарантувати, що ваші права будуть максимально захищені.

Юрист з будівництва

Ми представляємо генеральних будівельних підрядників, субпідрядників, комерційних власників, власників житлових будинків і постачальників матеріалів при укладенні контрактів на різних етапах будівництва, розвитку та реконструкції. Це може включати купівлю, продаж або поділ нерухомого майна. Правильно укладений і ретельно узгоджений між сторонами будівельний договір усуне багато непорозумінь і суперечок під час виконання будівельного проекту. Більшість проектів передбачає об’єднання архітектора та інженера, а в деяких випадках вони залучають інших експертів для конкретних вимог. Необхідно належне узгодження всіх цих будівельних спеціалістів з відповідними письмовими угодами від адвоката.

Незважаючи на найкраще планування, може виникнути ситуація, коли окрема особа чи компанія не виконує своїх обов’язків, не відповідає стандартам або просто порушує угоди під час будівництва. Існують різні альтернативи, включаючи просте подання позову за допомогою вашого адвоката, щоб отримати засіб правового захисту, чи то примусове виконання вимог, чи отримання фінансового рішення. Відповідно до законам України, усі будівельні підрядники повинні бути зобов’язані виконувати саої домовленості. Проте вимоги держави щодо забезпечення підрядників є мінімальними. Якщо проект виправдовує додаткові витрати, слід вимагати гарантію виконання робіт, які мають бути виконані.

Компанії, які постачають робочу силу та матеріали для будівельного проекту, повинні суворо дотримуватися встановлених законом процедур сповіщення, перш ніж вони зможуть вимагати права застави на нерухоме майно, де постачаються матеріали та/або робоча сила. Інакше вони втратять це зазвичай цінне право. Залежно від будівельного проекту цей позов може фактично мати невелику цінність, якщо немає достатнього капіталу для підтримки безлічі позовів, які можуть додаватися.

Юрист з питань нерухомості та господарських операцій

Ми маємо значний досвід на всіх етапах угод з нерухомістю. Ми представляємо як покупців, так і продавців, лізингодавців і лізингоодержувачів, а також позивачів і відповідачів у цих угодах або судових процесах.

Під час операції купівлі-продажу нерухомості дуже важливо, щоб початкові документи, такі як договір купівлі-продажу, були розглянуті вашим адвокатом перед підписанням, оскільки ваш підпис зазвичай є обов’язковим для виконання договором. Перевірка після підписання зазвичай призводить до того, що ваш адвокат просто пояснює вам, що ви вже взяли на себе зобов’язання робити в угоді з нерухомістю.

Спори про межі нерухомості зазвичай виникають, коли особа досліджує частину нерухомості, якою вона володіє, щойно купила або купує, а потім виявляє, що паркан чи дорога сусіда знаходяться на її чи її ділянці власності. Якщо сусіди зайняли цю частину власності певним чином протягом певного періоду часу, сусід може, відповідно до закону, вважатися власником цієї частини власності. Існують різні причини виникнення таких ситуацій, включно зі старим геодезичним обстеженням, в якому свого часу були неправильно позначені лінії нерухомості. Ці спори, як правило, є досить нестабільними, і досить часто їх потрібно вирішувати через суперечливі свідчення щодо того, що сталося з оспорюваною частиною майна протягом багатьох років.

Адвокат із створення бізнесу

Одна з перших речей, яку має зробити особа або група осіб, коли вони починають бізнес, це вирішити, яку форму господарського об’єкта вони мають мати. Фізична особа може бути просто індивідуальним практикуючим лікарем. Група осіб може бути товариством або похідним від нього. Особа або група осіб також можуть створити корпорацію, компанію з обмеженою відповідальністю, спільне підприємство або будь-яку похідну від цих організацій. З плином часу може виникнути бажання змінити форму господарювання. Зазвичай це можливо і вимагає детальної координації з вашим сертифікованим бухгалтером.

Щоб прийняти обґрунтоване рішення щодо форми юридичної особи, яку слід використовувати, вам слід, як мінімум, проконсультуватися зі своїм сертифікованим бухгалтером і місцевим корпоративним юристом. Не думайте, що адвокат із заснування бізнесу, яким ви зараз користуєтеся, повністю розбираються в цій сфері прийняття рішень. Якщо ні, швидше за все, хтось із їхніх партнерів має такі знання. Якщо це не так, то вони, імовірно, направлять вас до іншого консультанта за допомогою в цій конкретній сфері створення бізнесу.

У багатьох випадках для створення юридичної особи необхідно подати документи до місцевих державних установ і органів державної влади. Крім того, ви розробите або повинні розробити угоди між залученими особами та, якщо це доцільно, підготувати інші початкові документи, угоди та протоколи. Правильно оформлене та документально оформлене підприємство є першим кроком до успішного становлення бізнесу.

Проконсультуйтеся з досвідченим юристом, зателефонувавши до нашої юридичної фірми в Черкасах за номером +38 097 707 99 00

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЗАРАЗ!

    ×